Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe połączenie. Polecimy z Lublina do Monachium z BMI

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2017 r. o 18:27 Powrót do artykułu
A po jakiego latac do Monachium, do muslimów? Żeby na bombe wdepnąc albo z kałacha oberwać? Dziękuję, zostaje w domu z piweńkiem przed telewizorkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Jeszcze w okresie wakacyjnym przydałoby sie połączenie ze Splitem lub Dubrownikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
a po jakiego latac do monachium, do muslimów? Żeby na bombe wdepnąc albo z kałacha oberwać? dziękuję, zostaje w domu z piweńkiem przed telewizorkiem.
ok zostań i wpisz sobie do cv "w *** byłem i gówno widziałem, ale wiem wszystko o świecie"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że będzie takie połączenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie ze bedzie nowe polaczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cena lotu do frankfyrtu to bylo jakieś nieporozumienie więc nikt nie latał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie tylko ceny nie ma jeszcze i nie mozna rezerwować pokazuje nie ma lotu takiego hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydalyby sie loty do Alesund
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie :) mieszkam w Lublinie i bardzo często będę korzystać bo chwilowo mieszkam pod Monachium :) Cieszę się że zdecydowali wprowadzić ten kierunek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A po jakiego latac do Monachium, do muslimów? Żeby na bombe wdepnąc albo z kałacha oberwać? Dziękuję, zostaje w domu z piweńkiem przed telewizorkiem.
Jeśli twoje ograniczenie nie pozwala na nic innego, to zostań tak, jak piszesz i bądź szczęśliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, mieszkam w Monachium od września. Mam tu prawie całą rodzinę i chciała bym ich częściej odwiedzać a samochodem to jednak sporo godzin w podróży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieje się super wiadomosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary zgrzytają zębami a garnek w szczególności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham to miasto! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wiadomość. Tak trzymać!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie loty do Paryza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W 2016 roku lotnisko odprawiło 377,6 tys. pasażerów", czyli średnio 1031 pasażerów dziennie. Zapewne zazwyczaj odprawiane są na tym lotnisku Airbusy A 380, bo mamy ok. 10 samolotów w ciągu tygodnia. No po prostu gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...